Genialny Przedszkolak.

Genialny Przedszkolak.

Ostatnio dostaliśmy wyniki konkursu Genialny Przedszkolak. Wczoraj chwaliliśmy się miejscem na podium w Przedszkoliadzie, a dziś chcemy zaznaczyć, że piątka pięciolatków, którzy wzięli udział w konkursie i zmagali się z trudnymi zadaniami, otrzymali wynik bardzo dobry. W imieniu przedszkolaków składamy serdecznie podziękowania Pani Mirelli za profesjonalne przygotowanie do konkursu. A naszym dzielnym przedszkolakom – Gratulujemy !
Przedszkoliada.

Przedszkoliada.

Hura Hura Drużyna Kangura!
Jesteśmy świeżo po bardzo ważnej dla nas imprezie, która odbyła się dzisiaj w Netto Arenie, a mianowicie… Przedszkoliadzie! Co tam się działo, jest nie do opisania!
Telewizja, mnóstwo ludzi, zapełnione trybuny i przedszkolaki w ilościach nie do zliczenia… a to i tak jeszcze nie wszystko…
To nasze pierwsze wspólne tak duże wydarzenie! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem organizacji, a w imieniu przedszkolaków trzeba przyznać, że nikt inni niż Panowie z Piłki nie są w stanie zapewnić tyle atrakcji! Rzucanie do kosza, piłka nożna, elementy piłki ręcznej, trampolina, fikołki… Wszystko to po dzisiejszym dniu mamy już za sobą. To co się tam działo dodało nam mnóstwo uśmiechu, emocji oraz motywacji 🙂
Przesyłamy najserdeczniejsze podziękowania naszym kibicom- Rodzicom, którzy dotrzymywali nam ducha walki podczas zmagania się z konkursowymi zadaniami.
I teraz najważniejsze… Ogłaszamy wszem i wobec, że zajęliśmy… 1 MIEJSCE!
DZIĘKUJEMY wszystkim za obecność, wsparcie, a przede wszystkim dziękujemy naszym Przedszkolakom, którzy jak zawsze dali z siebie wszystko 🙂
Chichotkowe szkraby, dają wszystkim rady!

Warsztaty Bożonarodzeniowe na Kostki Napierskiego.

Warsztaty Bożonarodzeniowe na Kostki Napierskiego.

W Domu Chichotka na Kostki Napierskiego dzisiaj bardzo świątecznie. Mamy za sobą pierwsze Warsztaty Bożonarodzeniowe! Magiczny klimat, dużo śmiechu, wspólna integracja, a przede wszystkim świąteczna atmosfera dodały dzieciom i rodzicom magii świąt! To wszystko dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu.
Dary jesieni.

Dary jesieni.

Nasze kochane Smerfy tworzyły dziś krajobraz pt. „Dary jesieni”.
Przy pomocy liści zebranych na spacerze i pasteli, wykorzystali swoje umiejętności plastyczne, by móc godnie przywitać porę roku, która niedawno u nas zagościła. Dziś, jesień zrobiła nam miłą niespodziankę i przyniosła odrobinę słońca, które bardzo chętnie wykorzystaliśmy na dworze!