„Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są Dziadkowie” – tymi słowami rozpoczynaliśmy uroczystość związaną ze Świętem Babci i Dziadka, która odbyła się dnia 26 stycznia w naszym przedszkolu. Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny.

Nie zabrakło oczywiście wspólnych zabaw i konkursów w których można było wygrać specjalne kupony, np. kupon na wspólny spacer z wnukiem, kupon na uściski, kupon na wspólne gotowanie, kupon na łaskotki itp. Dziadkowie mogli się wykazać w różnych dziedzinach, np. za zadanie było zatańczenie z wylosowaną babcią, przybijanie ”gwoździ ”, nadmuchanie tak balona by pękł, jak również ułożenie tak klocków by nie spadły z ruchomej kołyski. Babcie również miały ciekawe zadania do wykonania, musiały np. wykonać piękny taniec z wnukiem i oraz z balon tak by nie upadł.

Na koniec naszej uroczystości przedszkolaki odśpiewały znane wszystkim Sto Lat i wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami. Babcie otrzymały przepinki a Dziadkowie kalendarze na nowy 2018 rok. Po wręczeniu upominków na wszystkich czekał mały poczęstunek. To był wyjątkowy dzień, który na pewno zostanie długo w naszej pamięci  🙂

Wordpress Photo Gallery
Share This